ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی رایان

طراحی سایت فروشگاهی امکان قرار گیری یک ویترین بر پایه نوع محصولات عرضه شده در صفحه ی اول سایت ایجاد می کند و شما می توانید نمونه ای از به روزترین و بهترین کالاها و اجناس خود را در این ویترین قرار داده و یک نما و دید کلی از سایت تان به مشتریان و بازدید کنندگان سایت ارائه دهید.

یکی از اصلی ترین تفاوت های طراحی سایت های فروشگاهی با بقیه سایت ها چگونگی مدیریت این سایت ها است.

اغلب به دلیل اینکه در این نوع سایت ها اجناس دارای تغییرات زیادی می باشند (چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ نوع کالا) و شاید شما هر روز نیاز به آپدیت محصولات و قیمت های آن ها داشته باشید. پس سایت های فروشگاهی طوری طراحی سایت می شوند که مدیریت آن ها خیلی راحت بوده و دغدغه های مدیریتی کمتری داشته باشند.

طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

– معرفی بهتر محصولات

طراحی سایت فروشگاهی به شما این قابلیت را می دهد که کالاها و اجناس خود را ریز به ریز برای بازدید کنندگان توضیح داده، برتری ها، ویژگی های برجسته و نقاط ضعف آن را معین کنید، امکان مقایسه برای پارامتر های محصولات پدید آورید. برای آن ها امتیاز دهی قرار دهید، فروش ویژه داشته باشید، گارانتی و رنگ بندی محصولات را هم معین نمایید.

– آمار گیری جامع

یکی از مزیت های برجسته ای که طراحی سایت فروشگاهی نسبت به بقیه سایت ها دارند آمار دهی بسیار جامع آن هاست. شما در این نوع سایت ها قادرید آمار های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه از سایت بگیرید. میزان موجوی خود را کنترل نمایید. مقدار فروش محصولات و میزان درآمد را در بازه های زمانی مختلف مقایسه کنید. شما همچنین می توانید این آمار ها را روی نمودار هم ببینید و ارزیابی کاملی داشته باشید.

– جستجوی ساده محصولات

– مزیت های فروش اینترنتی

مزیت های راه اندازی فروشگاه اینترنتی به منظور فروشندگان دربرگیرنده موردهای زیر می باشد:

مشخصه های طراحی سایت فروشگاهی خوب

تمامی امکانات سایت های فروشگاهی در فایل زیر ذکر شده است که جهت اطلاع بیشتر میتوانید آن را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

طراحی سایت رایان آمادگی کامل خود را برای طراحی سایت فروشگاهی با ویژگی های فوق به بهترین نحو ممکن با طراحی گرافیکی مناسب و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو به صورت واکنشگرا را اعلام می کند. در صورتی که برای طراحی سایت فروشگاهی خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.