سئو تضمینی سایت

فهرست مطلب

از جمله سوالاتی که همیشه مشتری های سئو و بهینه سازی سایت در ذهن دارند و از متخصص سئو حرفه ای می پرسند این است که آیا سئو تضمینی سایت انجام می دهند یا خیر!؟ و یا اینکه شما تضمینی دارید که سایت ما به رتبه اول گوگل برسد یا نه؟! این سوالات در زمینه سئو و بهینه سازی شاید برای مردم عادی که سر رشته ای از علم سئو ندارند عادی باشد اما برخی از سئو کار ها نیز هستن که در تبلیغات خود از گزینه سئو تضمینی سایت برای رتبه اول گوگل استفاده می کنند!

سئو تضمینی سایت

از جمله سوالاتی که همیشه مشتری های سئو و بهینه سازی سایت در ذهن دارند و از متخصص سئو حرفه ای می پرسند این است که آیا سئو تضمینی سایت انجام می دهند یا خیر؟! و یا اینکه شما تضمینی دارید که سایت ما به رتبه اول گوگل برسد یا نه؟!

این سوالات در زمینه سئو و بهینه سازی شاید برای مردم عادی که سر رشته ای از علم سئو ندارند عادی باشد اما برخی از سئو کارها نیز هستن که در تبلیغات خود از گزینه سئو تضمینی سایت برای رتبه اول گوگل استفاده می کنند! که باید گفت این مورد کاملا اشتباه است و تضمین سئو سایت برای رتبه اول گوگل به صورت دایمی وجود ندارد.

خدمتتان عرض کنم که سئو و بهینه سازی سایت امری است کاملا زمان بر و باید به مرور زمان ارتقا و رشد و گرفتن قدرت یک سایت را مشاهده کرد و این موارد زمانی که سئو سایت توسط یک سئو کار حرفه ای صورت بگیرد کاملا قابل لمس است. همانطور که در مباحث قبلی سئو و بهینه سازی سایت هم گفتیم موارد زیادی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت باید رعایت شود تا یک سایت بتواند رتبه دلخواه در گوگل را از آن خود کند. و باید کلیه موارد که توسط سئو کار حرفه ای آموزش داده می شود رعایت شوند و سئو تضمینی سایت بدون رعایت کردن موارد کاملا بی اساس می باشد.

نکته مهم

بسیاری از افراد هستند که با جمله سئو سایت تضمینی و سئو تضمینی سایت وردپرس و … در زمانی کوتاه افراد را فریب داده و مبلغ بسیار بالاتر از سئو حرفه ای سایت از افراد می گیرند. تاکید می کنم انجام پروژه سئو امری است زمان بر و باید در طی چند هفته تا چند ماه با توجه به قدرت سایت و خیلی از مسایل دیگر شاهد نتیجه واقعی در سئو باشیم و این افراد با انجام سئو کلاه سیاه که در پست های آموزش سئو قبلی در این مورد توضیح دادیم سایت را بالا می آورند.

بالا آوردن سایت به روش کلاه سیاه را نمی توان سئو تضمینی سایت تلقی کرد و در واقع می توان گفت نوعی کلاهبرداری می باشد که افراد غیر حرفه ای شاید درکی از این موضوع نداشته باشند. اما گوگل تیز تر از آن است که تفاوت بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه سایت را تشخیص ندهد! گوگل بلافاصله پس از تشخیص سئو کلاه سیاه سایت را پنالتی اعلام می کند و سایت مشمول جریمه خواهد شد و گاها پیش آمده که سایت کلا از لیست گوگل حذف خواهد شد. در این صورت بالا آوردن سایت به صورت مجدد و انجام سئو سایت برای اینگونه سایت ها بسیار دشوار و هزینه بسیار بالایی را می طلبد!

جمع بندی

به طور کلی سئو تضمینی سایت در کوتاه ترین زمان را می توان گودالی دانست که بیرون آمدن از آن خسارت جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد. اما اگر سئو تضمینی سایت واقعی می خواهید این موضوع امریست کاملا واضح و روشن که با محول کردن سئو سایت به یک سئو کار حرفه ای و کمی صبر و تحمل و انجام آموزش هایی که سئو کار حرفه ای به شما خواهد داد می توانید آن را لمس کنید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

4.3/5

برای دوستانتان ارسال کنید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با شما تماس خواهیم گرفت

Something isn’t Clear?


Feel free to contact me, and I will be more than happy to answer all of your questions.

با شما تماس خواهیم گرفت