برای رسیدن به رتبه اول گوگل و برنده شدن در بازار رقابت اینترنتی روش هایی وجود دارد.

مهمترین و شناخته شده ترین روش های رسیدن به این منظور، بهینه سازی یا سئو سایت و تبلیغات در گوگل می باشد. این روش ها هر یک مزایایی دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

رتبه اول گوگل با بهینه سازی یا سئو سایت

برخی از این روش ها مانند انجام بهینه سازی یا سئو سایت به زمان طولانی تری نیاز دارد تا رتبه شما را در جستجوی گوگل به رتبه اول ارتقا دهد.

ولی رسیدن به رتبه اول با سئو، ماندگارتر و برای مدت زمان طولانی است. و اگر سئو ادامه داشته و روش های بهینه سازی سایت متوقف نشود، به احتمال زیاد شما همیشه در رتبه اول گوگل باقی بمانید.

در صورتی که تمایل به بهینه سازی سایت خود (سئو) برای رسیدن به رتبه اول گوگل دارید، کافی است با طراحی سایت رایان تماس بگیرید و افزایش فروش اینترنتی خود را با رسیدن به رتبه اول گوگل مشاهده نمایید.

رتبه اول گوگل با تبلیغات در گوگل

اما گاهی شما زمان کافی برای رسیدن به رتبه اول گوگل را ندارید. در این صورت شما می توانید راه دوم یعنی تبلیغات در گوگل را به کار ببرید.

بنابراین شما تبلیغاتی هدفمند و کم هزینه در گوگل خواهید داشت که هر یک از مشتریان و مخاطبان شما که کالا یا خدمات شما را در گوگل جستجو کنند، تبلیغ شما اولین انتخابی است که به آنها نمایش داده خواهد شد.

بدین ترتیب شما می توانید با صرف هزینه اندک (حتی مطابق با هر کلیکی که روی تبلیغ شما در گوگل می شود) به رتبه اول گوگل ارتقا پیدا نمایید.

تبلیغات در گوگل روشی بسیار هدفمند و قابل کنترل برای رسیدن به رتبه اول گوگل است. چرا که به شما امکان برنامه ریزی کامل روی تبلیغتان را می دهد. برای مثال شما می توانید زمان نمایش تبلیغات در گوگل خود را مشخص نمایید.

همچنین می توانید از گزارش های گوگل در مورد تبلیغ شما مانند میزان بازدید و … مطلع شوید. در این صورت می توانید با انتخاب جملات و کلید واژه های کاربردی تر، در جستجو های بیشتری از مخاطبانتان رتبه اول گوگل باشید.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل در زمان بسیار کوتاه از طریق تبلیغات در گوگل کافی است با طراحی سایت رایان تماس بگیرید. ما مجری تبلیغات در گوگل برای شما خواهیم بود و بهترین روش و نتیجه را به شما پیشنهاد خواهیم داد.