بازاریابی اینترنتی و روش های موثر در افزایش کسب درآمد اینترنتی

فهرست مطلب

روشهای زیادی برای بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد بالا با سایت های بازارایابی و پورسانتی در اینترنت وجود دارد که شما می توانید 6 روشی که بیشتر بازاریابان اینترنتی برای کسب درآمد از آنها استفاده می کنند را مطالعه کنید.1- سایت های بسیاری هستند که آمار بازدید بالا داشته و بخشهایی دارند كه می توانید به صورت رایگان مطالب خودتان را وارد كنید.

بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد

۷ روش ساده در بازاریابی اینترنتی و کسب در آمد بالا

روشهای زیادی برای بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد بالا با سایت های بازارایابی و پورسانتی در اینترنت وجود دارد که شما می توانید ۷ روشی که بیشتر بازاریابان اینترنتی برای کسب درآمد از آنها استفاده می کنند را در ادامه مطالعه کنید.

۱- سایت های بسیاری هستند که آمار بازدید بالا داشته و بخشهایی دارند که می توانید به صورت رایگان مطالب خودتان را وارد کنید. مثلا در بخش فروشگاهی این سایت ها محصولات را با لینکی که مخصوص خوتان است وارد کنید.

۲- در سایت های تبلیغات رایگان برای وبلاگ یا سایت هایتان تبلیغ کنید تا آمار آنها بالا برود. (از نوشته های جذاب استفاده کنید.) با جستجوی کلمه (تبلیغات رایگان) در گوگل اسامی این سایتها را خواهید دید.

۳- روش معرفی به دیگران و زیر مجموعه گیری سیستم کسب درآمد پورسانتی یکی دیگر از روشهای افزایش درآمد است. یعنی به ایمیل یا قسمت تماس با ما در سایت دیگران، لینک عضویتی که شما معرف آن هستید را به همراه متنی جذاب بفرستید، دیگر نیاز نیست حتی سایت یا وبلاگی داشته باشید، فقط با اینترنت گردی و دیدن سایتها و وبلاگهای دیگران آنها را دعوت کنید تا عضو سیستم کسب درآمد شوند.

۴- در یاهو و گوگل گروه تشکیل دهید. عضو جذب کنید. خصوصا در جی میل به راحتی می توانید عضو جدید جذب کنید و هر تبلیغی که مایل بودید را برای اعضاء بفرستید.

۵- ارسال ایمیل تبلیغاتی هم روشی است که برگشت سریع دارد. البته باید سرور SMTP تهیه کنید که هزینه دارد.

۶- فعالیت درانجمن ها و تبلیغ سیستم های فروش هم راه خوبی است. چرا که آمار بازدید کننده اینگونه سایت ها بالا می باشد، همچنین راه اندازی انجمن نیز موثر است البته در دراز مدت درآمد زا می باشد.

۷-ویدیو های جذاب و مرتبط با حوزه کاریتان انتشار دهید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

4.3/5

برای دوستانتان ارسال کنید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با شما تماس خواهیم گرفت

Something isn’t Clear?


Feel free to contact me, and I will be more than happy to answer all of your questions.

با شما تماس خواهیم گرفت