انواع کسب و کار اینترنتی کدام است؟

فهرست مطلب

ما در این مقاله سعی خواهیم کرد انواع کسب و کار اینترنتی ، با ذکر جزئیات کسب و کارها، علاوه بر ارائه مطالب جدید، روش هایی را معرفی کنیم که کاربردی باشند.

انواع کسب و کار اینترنتی

-گرفتن تبلیغات

سایت شما می تواند در زمینه جذب تبلیغات درآمد خوبی کسب کند. دادن لینک به سایت های مشابه می تواند درآمد خوبی برای سایت شما داشته باشد. برای رساندن سایت خود به سطحی که بتوانید از آن کسب درآمد کنید. باید رتبه الکسای پایین و رتبه گوگل خوبی برای کلمات کلیدی دو بخشی داشته باشید. برای جذب تبلیغات اینترنتی می توانید، برای چند سایت معتبر در سایت خود تبلیغات قرار دهید. به این ترتیب می توانید درآمد خوبی کسب کنید.

سایت های آموزشی، از سایت آموزش تربیت کودک تا سایت آموزش ورزش های رزمی، سایت های خبری، سایت های اطلاعات عمومی(چی کجاست و مانند آن)، پتانسیل بالایی برای گرفتن تبلیغات دارند.

-سفارش طراحی نرم افزار اندرویدی

شاید این بعید ترین روش کسب درآمد از اینترنت به نظر برسد. ولی این روش بسیار سریع و کارآمد است. فراموش نکنید که شرکت هایی مانند اسنپ بر روی همین روش کسب درآمد، پیاده سازی شده اند. شاید بتوان کسب و کار شما را از طریق یک نرم افزار موبایل توسعه داد. امروزه شما نرم افزارهایی را در بازار مشاهده می کنید، که شاید کمتر کسی حتی تصور کسب درآمد از آنها را می توانست داشته باشد، ولی براحتی این نرم افزارها برای صاحبانشان درآمد کسب می کنند. ارائه خدمات خود بر روی یک نرم افزار را با یک کارشناس مطرح کنید. یک کارشناس براحتی می تواند به شما بگوید که امکان ایجاد و توسعه کسب و کارتان از طریق عرضه آن روی نرم افزارهای اندرویدی ممکن است یا خیر.

-کلیک کردن

این یکی از بامزه ترین کارهایی است که با آن می توان از طریق اینترنت می توان کسب درآمد کرد. برخی شرکت های طراحی سایت و برخی فروشگاه ها برای معرفی مشتریانشان از شما می خواهند، در ازاء دریافت مبلغی روی لینک آنها کلیک کنید. اگر گمان می کنید شرکت هایی که چنین کاری ارائه می دهند، کم ارزشند باید بگوییم که اولین بار سایت آمازون برای فروش آیپد این کار را انجام داد. بنابراین شاید این ایده آنچنان هم بد نباشد.

-فروش تخصص خود به سایت های دیگر

در کشورهای دیگر سایت Fiverr وجود دارد که به شما امکان کسب درآمد از تخصص تان را می دهد شما تخصص خود را ذکر کرده و به شما کاری در ازاء مبلغی پیشنهاد می شود. پیشنهاد دهنده کار به شما امتیازی در سایت می دهد که در مبلغ کار بعدی شما موثر است. این سایت ایران را تحریم کرده است. بنابراین شاید راه اندازی سایتی با این قابلیت در ایران خود یک منبع درآمد باشد.

در ایران سایتی را که چنین خدماتی را ارائه دهد. نیافتیم اما می توانید برای هر استعدادی سایتی را بیابید که خریدار آن باشد. مثال سایت های آموزشی از شما مقالات و ویدئو های آموزشی خریداری می کنند. سایت هایی هستند که از شما طرح های گرافیکی خریداری می کنند. شما می توانید بر اساس استعداد خود در اینترنت جستجو کرده و سایتی را برای فروش استعداد خود پیدا کنید.

-ایمیل مارکتینگ

اگر در نگارش و فروشندگی مهارت دارید. می توانید با نوشتن متن نامه های ایمیل مارکتینگ درآمد خوبی داشته باشید. شرکت های بزرگی در تهران با چندین کارمند از این راه درآمد کسب می کنند. شما هم می توانید بصورت فری لنسر از این روش کسب درآمد کنید.

-فروش کالاهای خود در سایر فروشگاه ها

امروزه تعداد سایت هایی که محصولات تولید شده دیگران را عرضه می کنند چنان زیاد شده است که براحتی می توانید، فروشگاهی بیابید که به محصولات شما علاقه مند باشد.

-فروش عکس

سایت هایی مانند jamejamonline بابت عکس های شما پول پرداخت می کنند. اگر به عکاسی علاقه دارید و وسایل عکاسی را در اختیار دارید می توانید براحتی با فروش عکس به سایت هایی که خریدار عکس هستند. درآمد کسب کنید.

-بی ربط ترین کار به اینترنت رانندگی برای اسنپ

این روش را صرفا بخاطر عرضه اسنپ بصورت آنلاین ذکر کرده ایم. در غیر این صورت این روش را نمی توان چندان کسب و کار اینترنتی به شمار آورد. ولی کسب درآمد شما در این روش به شدت به اینرنت وابسته است.

-کسب درآمد از یوتیوب

در سایت های ایرانی اشتراک فیلم مانند آپارات هم می توان کسب درآمد کرد. برای اطلاعات بیشتر به آدرس سایت های ارائه دهنده این خدمات مراجعه کنید.

-اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرها معمولا بازیگران و افراد مشهور هستند ولی اگر که صفحات اجتماعی شما دارای مخاطب بالایی است. می توانید از تبلیغ در صفحات اجتماعی خود درآمد کسب کنید. با اینفلوئنسر مارکتینگ می توانید متنی با عنوان: تبلیغات پذیرفته می شود. در صفحه خود بگذارید تا کاربران بدانند میت وانند به شما برای ارائه تبلیغ مراجعه کنند.

-بازاریابی اینترنتی

این کار سخت ترین کار و دشوارترین کار در اینترنت است. شرکتهایی بسیاری بصورت بین المللی از طریق بازاریابی درآمد کسب می کنند. یک شرکت هلندی بابت یافتن شرکت MTN و معرفی آن به ایران کلی سرمایه بدست آورد. بازاریابی در فضای اینترنت و کسب درآمد از آن را نمی توان در یک مقاله توضیح داد. برای شروع اینکار بهتر است، ابتدا شرکتهایی را پیدا کنید که بدنبال بازار جدید هستند و سپس برای آنها بازار مناسب بیابید.

-فروش صفحات در شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، کسب درآمد از طریق فروش صفحات اجتماعی پر بازدید است، یک صفحه اجتماعی به قیمت های بالایی فروخته می شود و می توان با دعوت مخاطبان به صفحه جدید با صرف وقت کمتر صفحه جدید را هم به فروش رساند.

همانطور که در این مقاله مطالعه نمودید، راه های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. ما سعی داشتیم که راه هایی را نام ببریم که در ایران قابل دسترس باشند. بسیاری از روش های کسب درآمد از اینترنت در کشورهای دیگر، در ایران در دسترس نیستند. ولی این خود یک روش کسب درآمد است. می توان سایت های ایرانی مشابه نمونه خارجی را ایجاد و از آن کسب درآمد کرد. نمونه ایرانی سایت هایی مانند آمازون و گوگل استور می تواند درآمدهایی بالایی برای تولید کنندگان آن داشته باشد.

اگر به دنبال آن هستید که از اینترنت کسب درآمد کنید. بهترین کار این است که در اینترنت کمی جستجو کنید و ببینید دیگران چگونه در این فضا کسب درآمد می کنند. یکی از کسب و کارهایی پر درآمد اینترنت که به آن علاقمند باشید را انتخاب کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. می توانید از مشاوران حرفه ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود کمک بگیرید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

4.3/5

برای دوستانتان ارسال کنید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با شما تماس خواهیم گرفت

Something isn’t Clear?


Feel free to contact me, and I will be more than happy to answer all of your questions.

با شما تماس خواهیم گرفت